Do odpočtu zbývá: 47 let 228 dnů 13 hodin 55 minut 27 vteřin

O festivalu

PivoTest Nymburk, který letos vstupuje do 3. ročníku, dává menším českým pivovarům možnost představit své umění vaření piva a návštěvníkům prožít se zlatavým mokem a dobrou muzikou „krásné poetické odpoledne“.

Podobných akcí, zaměřených na prezentaci tuzemských i zahraničních pivovarů, se v poslední době koná čím dál více. Naší vizí je však založit novou tradici v regionu a představit návštěvníkům hlavně umění sládků minipivovarů a menších pivovarů a umožnit tak široké veřejnosti ochutnat  více než 20 druhů piva včetně pivních speciálů z různých koutů země na jednom místě. Nebude chybět ani místní Postřižinské pivo.

Jsme si vědomi, že příznivci zlatavého moku mají rádi dobrou muziku různých žánrů. Na dvou pódiích letošního ročníku PivoTest se vystřídá 8 kapel.  V doporovodném programu bude pamatováno i na děti.

 

 

 

Naše vize

Celý projekt je připravován jako dlouhodobý s postupným vývojem. 1. ročník tak byl odrazovým můstkem pro vytvoření akce, která má potenciál stát se významnou regionální kulturně-společenskou akcí se zaměřením na kvalitní pivo. PivoTest nekončí v den pořádání a nezačíná opět za rok. Naší snahou je vybudovat komunitu lidí, Vás příznivců dobrého piva a muziky, přinášet Vám nové informace, sdílet aktuální trendy a novinky týkající se jednotlivých značek piva po celý rok.

 

Děkujeme za Vaši přízeň a budeme se těšit na setkání 16. září 2017 v Nymburce

tým PivoTest

Info pro návštěvníky PivoTest

Předprodej a prodej vstupenek:

Vstupenky si můžete objednat na e-mailu: nymburk.pivotest@gmail.com, kdy ke každé takto objednané dvoudenní vstupence obdržíte i "Pivenku" na jedno pivo zdarma od pořadatelů. Při objednání 5ti ks vstupenek získáte dalších 5 pivenek zdarma (celkem 10). Pivo za "Pivenky" bude čepované ve zvláštním stanu. Vstupenky budou zasílány na dobírku poštou (+poštovné) nebo osobně v Nymburce, v kanceláři M&M Reality holding a.s., Dlabačova 2208 po předchozí domluvě.

A nebo si pořiďte vstupenku pohodlně z domova, a to:

Jednodenní na https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/pivotest-nymburk-2017-po...

Dvoudenní na https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/akce/pivotest-nymburk-2017-po...

Ceny vstupného:

předprodej na jeden den:

250 Kč

 

na místě jeden den:

300 Kč

ZTP, ZTP/P + doprovod 200 Kč

Předprodej PivoTest + Pocta Vladimírovi Mišíkovi (2 dny)

450 Kč  

 

   

Prodej vstupenek přímo na místě bude zahájen v pátek  14.00. a v sobotu v 12:00

Vstup do areálu

Každý návštěvník obdrží identifikační pásku. Identifikační páska návštěvníka opravňuje ke vstupu do areálu s možností kdykoli jej opustit a zase se vrátit. Identifikační páska je nepřenosná.

 • Děti do 150 cm výšky v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma. Plnou zodpovědnost za nezletilé děti v areálu festivalu nesou rodiče, a to i při návštěvě nafukovacích atrakcí, které budou pro děti zdarma.
 • Vstup se psy je do areálu povolen pouze s náhubkem, psi musí být z důvodu bezpečnosti na vodítku.

Jak se k nám dostanete:

 • Vlakem
  Nymburk má velmi dobrá a častá přímá vlaková spojení z Prahy, Kolína, Hradce Králové, Jičína, Mladé Boleslavi, Ústí nad Labem, České Lípy...
  pěšky z hl. nádraží Nymburk - cca 1 km.
 • Autobusem
  Přímá autobusová spojení z Mladé Boleslavi a Kolína.
 • Autem
  Parkování pro osobní automobily - v okolí areálu na přilehlých komunikacích.

Ve městě je několik parkovišť pro osobní automobily (na Náměstí Přemyslovců, Pod Eliškou, Obecní dům, Havlíčkova ul., Nerudova ul. ). Parkování je o víkendech zdarma (sobota od 12.00).

Mapa přístupových cest do areálu festivalu

Zázemí pro návštěvníky

V areálu bude dostatek pivních stanů, aby návštěvníci byli chráněni před sluncem i deštěm, a budou umístěny tak, aby bylo možné vychutnat si hudební produkci.

Bezpečnost

Z bezpečnostních důvodů není dovoleno na PivoTest vnášet jakékoliv skleněné nádoby včetně lahví, plechovky, hořlaviny, zbraně jakéhokoliv druhu, drogy a omamné látky, předměty ohrožující bezpečnost, pyrotechnické předměty, deštníky, laserová ukazovátka. V areálu platí přísný zákaz rozdělávání ohně. Do areálu platí zákaz vjezdu motorových vozidel. Pořádek, organizaci a bezpečnost návštěvníků i majetku v prostoru festivalu zajišťuje viditelně označená bezpečnostní služba. Každý návštěvník festivalu je povinen řídit se jejími pokyny, v případě naléhavé potřeby se na ně obrací se žádostí o pomoc. O bezpečnost mimo areál se stará městská a státní policie.

Kompetence a povinnosti bezpečnostní služby

Kontrola identifikačních pásek při vstupu do areálu festivalu a při pohybu uvnitř areálu po celou dobu konání festivalu. Členové bezpečnostní služby jsou oprávněni provádět prohlídky osob při vstupu do areálu (zákaz vnášení nebezpečných a nepovolených předmětů), v případě potřeby jsou oprávněni vyvést osoby z areálu festivalu (bez identifikační pásky, agresivní osoby, ohrožující bezpečnost, podnapilé…), usměrňovat pohyb návštěvníků v případě evakuace, zamezit návštěvníkům vstup do prostor určených pro účinkující, zajišťovat pomoc handicapovaným návštěvníkům.

Vnášení vlastního jídla a pití do areálu festivalu je zakázáno.

Motocyklisté a cyklisté

Pro motocyklisty a cyklisty bude vyhrazeno místo přímo v areálu. Pořadatel však za motocykly a kola neponese žádnou odpovědnost.

Co si mám vzít s sebou

Na festival byste si neměli zapomenout s sebou vzít průkaz pojištěnce, občanský průkaz, potřebné léky, pokrývku hlavy, opalovací krém, sluneční brýle, pláštěnku.

První pomoc:

Na festivalu je k dispozici stan první pomoci se zdravotním personálem. Umístění stanu je vyznačeno na mapce areálu. V případě úrazu se obraťte na pořadatelskou službu, ta Vám poradí, kde pomoc najdete, nebo Vám ji v případě potřeby přivolá.

Ztráty a nálezy

Ztrátu věcí je možno nahlásit bezpečnostní službě nebo přímo pořadatelům. Nalezené věci budou shromažďovány v pokladně festivalu..

Občerstvení:

V areálu festivalu budou návštěvníkům kromě pivních stanů k dispozici stánky s jídlem (včetně vegetariánských), alkoholickými, nealkoholickými nápoji, kávou, čajem, sladkostmi a zmrzlinou pro děti...

Pořádek

V areálu bude dostačné množství odpadkových košů. Prosíme návštěvníky, aby odpadky nevyhazovali na zem. V místě budou samozřejmě i mobilní WC a umývárny.

© 2016-2017 PIVOTEST.CZ  | AP | grafiku navrhla LysaGraficka.cz | vytvořil WebdesignHrabec